Istorija nėra ilga, bet pakankamai įdomi. Prieš daug daug metų (kokius 6-7) mano geriausias draugas sugalvojo mane vadinti Flamie, esą maždaug taip skambėtų mano vardas (susipažinkim, aš Ugnė) angliškai, o tai turbūt yra labai kieta. Man tuo metu buvo maždaug keturiolika. Suprantat apie ką aš.

Taigi, pravardės aš niekad neturėjau, todėl man iškart patiko, o ir vizualiai gražiai atrodė.

Tuo metu jau rašiau kažkokį blogą, bet tais gūdžiais laikais nebuvo madinga blogą vadinti savo vardu. Todėl jis vadinosi visaip – buvo ir Schiaparelli blogas, nes tuomet buvau pamilus Elsą ir fonetiškai man jos pavardė gražiai skambėjo, tada buvo Milky Gardens, nes Pieniški sodai man buvo kažkas pasakiško. Vėliau Milky Gardens, kurį rašiau angliškai, žuvo ir pražuvo ir iš viso to atsirado Everybody’s starry-eyed. Jau galite daryti išvadą, kad svajokliški pavadinimai man labai patinka.

Lygiagrečiai begyvuojant visiems šiems blogams, kitoje microblogging platformoje – Tumblr, nuo seno vadinausi Flamie ir vargo nemačiau.

O čia darosi įdomiau.

Žinote serialą CSI Niujorkas? Aišku žinote. Taigi, 2012 metais du serialo veikėjai (Flack ir Jamie) susiporavo ir internetas išprotėjo. Porą pavadino Flamie (matematika čia paprasta : Flack+Jamie=Flamie, kaip kad Brand+Angelina=Brangelina) ir milijonai serialo fanų labai džiaugėsi. Aš serialo nežiūrėjau, santykių nesekiau, todėl visą tai sužinojau tik kai vieną vakarą gavau laišką, jog į mano Tumblr paskyrą buvo įsilaužta, mano puslapio adresas flamie.tumblr.com pavogtas, o maniškis pervadintas atsitiktine skaičių kombinacija. Taip CSI gerbėjai, brutaliai pavogdami mano vardą, nepaliko man kitos galimybės kaip pasi vadinti TA Ugne – DatFlamie.

Tokia štai ta istorija. Nėra ilga, bet pakankamai įdomi.

 

Koks būtų pasaulis be datflamie?

 

Pasipūtėliškas klausimas, bet atsakymas labai paprastas – pasaulis būtų visiškai toks pat. Aš nedalinu patarimų, kai užmaišyti geriausią citrininio tarto tešlą, kaip per 1 minutę užmigdyti kūdikį, kaip atrodyti 10 metų jaunesne ir kokius pritūpimus daryti.

Mano blogas yra mano asmeninė saviraiškos priemonė. Nenoriu skambėti savanaudiškai, nes tikrai tokia nesu, bet mano blogas yra apie mane ir daugiausiai skirtas man pačiai. Jei kažkokiu būdu mano kasdienybė ir mano atradimai jus įkvėps – labai džiaugiuosi. Norėčiau įkvėpti pastebėti smulkmenas, mylėti artimus ir tolimus, mylėti save ir neslėpti netobulumo, nebijoti prisvilinti pyrago, žiūrėti malonius serialus, nesigėdyti nemokėjimo dažytis, pildyti savo svajones ir nebijoti klysti.

Čia nerasite straipsnių kaip tapti geresniu žmogumi ar sutaupyti milijoną. Rašiau, rašau ir rašysiu tik apie tai, ką patyriau, pamačiau, išgirdau, gavau prisiliesti.

Mano atradimai – visų akims.

 

Jei nori atsiųsti komplimentą, keiksmą, anekdotą, kačiukų video, dovaną arba patarimą – prašau rašyk į hello@datflamie.com